19 Mayıs 2020 Salı

MUTİ VE İÇ DÖKMEK :)

Efendim tüm dostlara selamlar sevgiler olsun eğer benim şu yaramaz kızım muti bırakırsa iki tane içimi dökeceğim :) bakın yaptığına :) kendisi çok fenadır biraz :)

Öncelikle sevgili güzel kadın Handana karşı çok mahcup oldum :(gerçekten  Bloğun 15.yılını kutladı güzel kadın daha nice güzel yıllara inşallah ..oda bunun üzerine güzel bir çekiliş yaptı bende katıldım ...hatta sonra da bana da çıktı :) çok mutlu oldum ama ...bizim evde ki durumlardan dolayı katılamadım ve güzel kadına ve Sevgili Solmaz hanıma da mahcup olduk :( bunu da gerçekten çok üzgünüm ....bura dan güzel kadına Handana tekrar özür diliyorum ..o kadar naif kadın ki beni anlayışla karşıladı  hatta çok güzel bir de davet aldım  inşallah bu günler geçşin o güzel balkonun da karşılıklı çay içeceğiz :) ..ve beni o kadar mutlu etti ki :) inşallah ve gönülden ....o günü sabırsızlıkla bekliyorum inşallah :) ...Mübarek ramazan ayın da sonu da geldik bile ne kadar çabuk geçti ..tabi biraz da buruk geçti ama olsun ..Rabbım tez vakitte bu Ülkemizi ve tüm dünyayı kurtarsın inşallah ..Güzel günlere güzel bayramlar görmeyi nasip etsin inşallah ...

Buda benim kumbaralar birinde kağıt para birin de demir paraları atıyorum
Set üstü ocak alacağımda  para biriktiriyorum )  inşallah iyice biriktireyim alacağım :)..Çünkü ocak iyice yaşlandı sadece büyük gözü yanıyor garibin :) neyse ki küçük tüpte varda onla da idare ediyoruz bakalım ..Bu günümüze çok şükür... Bayramda 4 gün yine evler deyiz  olsun inşallah bu günlerde geçek ...bu sefer 81 ilde yasak oldu ...Meloş  bu aralar yine ruhuspulukta :) ama haklı sıkıldı ama yapacak bir şey yok iki şirinlik yapıyoruz ..iki meloşluklar yapıyoruz ..tabi yasak günlerde çıkıyoruz dışarı :) tabi yokuşu çıkınca infilak ediyor yani :)) ..meloşla bu günler geçsin ilk işimiz vapur olacak deniz çay simit :)) inşallah ...durumlar böyle dostlar ....en güzeline emanet olun :) sevgiler ...
23 yorum:

 1. en sevdiğim şeylerden biridir kumbarada para biriktirmek, umarım set üstü ocağını en kısa zamanda alırsın :) Sevdiler :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende severim 😊 çok teşekkür ederim canım benim sevgiler 😊🌸

   Sil
 2. İnşallah her şey hayal ettiğiniz gibi olur. :) Ben de para biriktirmeyi seviyorum. Genelde bir hedefim olmuyor ama kumbaranın çıkardığı ses bile güzel. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin inşallah hepimiz için 😊 dimi sesi çok güzel 😊 Çok teşekkür ederim canım benim sevgiler 😊🌸

   Sil
 3. Birikim yapmak güzeldir kapılara anahtar almamızı sağlar

  YanıtlayınSil
 4. Bazen ben de kumbaraca biriktiriyorum ama kısa süreli oluyor 😅 Bu şekilde biriktirip evin ihtiyaçlarını karşılamak gerçekten iyi bir fikir. Muti'yle duygularımız karşılıklı. Biz de çok sıkıldık inşaallah en yakın zamanda normale doneriz:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin inşallah 🙏 canım benim... teşekkür ederiz 😊 sevgiler canım benim hoşgeldin 😊🌸

   Sil
 5. Birikim yapmak güzel şey, görünce ben de heveslendim bak :))
  Bayram bize güzellikler getirir inşallah, hayırlı bayramlar canım :) ♥

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel 😊🌼Amin 🙏 hepimize inşallah canım benim mutlu bayramlar 😊 sevgiler canım benim ❤😊

   Sil
 6. Dilerim kumbara tez zamanda dolsun taşsın bereketli sağlık sıhhat dolu günlerde harca inşallah :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin inşallah 🙏 çok teşekkür ederim canım benim sevgiler 😊🌸

   Sil
 7. Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur... Uzun uzun söyleyeyim de bu yorumu yazmak için daha fazla süre geçsin ki şarkıyı da biraz daha fazla dinleyebileyim :) "Yayınla"ya basınca şarkı kesiliyor da :) Şarkı bitti, yorumu şimdi gönderebilirim :) Neşeli sevgilerle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet öyle oluyor 😊 çok teşekkür ederim güzel insan sevgiler 🌸😊

   Sil
 8. Eskiden çok yapardım birikim ama şimdilerde maalesef hiç içacıcı değil durumlar :) Muti'ye selam

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet Rabbim güzel günlere çıkarsın inşallah.. Teşekkür ederiz 😊 sevgiler canım benim 😊🌸

   Sil
 9. Merhaba,inşallah tüm isteklerinizi en kısa zamanda gerçekleştirirsiniz. Mutlu bayramlar.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba hoşgeldin 😊 Amin inşallah hepmizin ... Mutlu bayramlar 😊 sevgiler canım benim 😊🌸

   Sil
 10. Kumbarada para biriktirerek alınan her eşyanın kıymeti bir başka oluyor... Güzel günler dilerim 💐😊

  YanıtlayınSil