15 Şubat 2017 Çarşamba

Mim Hayaller Hayatlar :))

Merhaba  Efendim Tüm  dostlara  selamlar  sevgiler  olsun  Sevgili  Berika'nın Günlüğü    Güzel  bir mimle  beni de  mimlemiş  :) Kendisine  Çok  teşekkür  ediyorum  Sağol  canım benim  :)  Ve  hemen Geçelim  mimin  Cevaplarına  :) 1. Hayal kurmaktan hoşlandığınız yer ya da zaman dilimi var mı?

Öyle  bir zaman  dilim yok benim  her yerde  haya  kurarım  Denizi  izlerken  Bir kitap  okurken  bir şiir  den  yani  her şey  den her yerde  hayal kurarım  hayal  kurma  sınırım yoktur benim  tam bir hayalciyim :) 2. En çok neyin hayalini kurarsınız?

Sevdiğim   insanı  bulup kendi  evladımı  büyütmeyi    ve bir kızım olmasının hayalini kurarım :) dilerim  olur  :) 
Ve bir de  açık havada  bir sezen Aksu Konserini  izlemek :) hayaller  çok  kurması da  bedava olunca  daha da güzel oluyor :)  Bir de Çok  sevdiğim Arka  sokaklar  dizin de  küçük  bir bölümünde  yer almak  :)) diziyle  beraber  bende büyüdüm  desem  yeridir  :))    Halen İçimde  kalan  Özel harekat Polisi  olmaktı :( Hayal işte .. her şeye  rağmen  hayal  kurmak  güzel....


3. Şimdiye kadar çok hayalinizi gerçekleştirdiniz mi?

Pek öyle gerçekleşen  bir hayalim olmadı  Ama bir hayalim oldu Çok sevdiğim arka  sokaklar  oyuncularını  görme  şansım oldu  :) oda çok sevdiğim  bir insan sayesin de oldu  :)  hayaller hayaller ....4. Henüz gerçekleşmemiş ama ileride gerçekleşecek dediğiniz bir hayaliniz var mı?

Bir gün  tüm yazdıklarımı  bir kitapta toplamak  Çok  isterdim Ömür vefa ederse  gerçekleştirmeyi Çok isterim Birde Kendime  Telefon almak  :)))  Ne yaparsın  maddi  durumlar  :)) Buna  Çok şükür  Ve hikaye  yazmak Hayaller  hayatlar  ..:)  

Efendim  Hayal  işte  Dilerim Bir gün  benimde  hayallerim Gerçek  olur Rabbım  herkesin  gönlüne göre versin inşallah  


Valla  Pek mimlenecek dost  kalmadı  sanırım ama şöyle bir bakalım  belki vardır  :) 

 İçimden Geldiği Gibi
Kağıt Salıncak
ben bugünlerde 
Aslıhan T. ..

Ve yapmayan  kim  kaldıysa  hepsi mimlidir  efendim :)  sevgiler   

18 yorum:

 1. Daha evvelce bu mimi yaptığım için yapmayacağım ancak dost kalmadı demeyelim belki vardır da kendini pek belli etmiyordur 😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de Etmiyorlar :)) Çok teşekkür ederim Canım benim sevgiler :)

   Sil
 2. Son hayalin ile ilgili yorum yapmak istiyorum özellikle kimse okumasam bile ben de blogumdan bazı yazılarımı küçük bir kitap haline getirmek isterim hem de yorumlarla beraber yaslandigimda nostalji yaparım belki💕

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Dilerim gerçek olur :) Bende ilerde yaşlandığım da bir anı kalsın istiyorum Dilerim gerçek olur Rabbım senin de güzel gönlüne göre versin inşallah Çok teşekkür ederim canım benim sevgiler

   Sil
 3. Umarım kitabınız çıkar da biz de okuruz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Dilerim gerçekleştirim Çok teşekkür ederim Daha Mutlu Yaşam Sevgiler ....:)

   Sil
 4. İnşallah tüm hayallerin gerçekleşir ve hayalindeki hayatı yaşarsın. :) Çok güzel bir mim olmuş. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Çok teşekkür ederim Nermin Hanım Sevgiler ...:)

   Sil
 5. Aaa bende polis olmak isterdim :) ama diyorum ki iyi ki de olmamışım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel Evet Çok zor bir mesellerden biridir Polislik Ama beni şimdi alacaklarını bilsem giderdim :) Çok teşekkür ederim Canım benim Sevgiler ...

   Sil
 6. Ya sevdiği insanı bulmak bence herkesin hayalinde vardır ♥ Çok güzel cevaplar, keyifle okudum ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Elif Hanım Hoşgeldiniz Sevgiler :)

   Sil
 7. Çok masumane hayaller bunlar. Yüreğin ne kadar güzel senin canim benim. Dilerim her şey gönlünce olsun. Telefonunu al bir bölüm oynarken hatıra fotoğrafı cektir sonra akşamına Sezen konserine git insallah :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım benim o senin yüreğinin güzelliği İnşallah Rabbım herkesin ve seninde gönlüne göre versin inşallah Tekrar Çok teşekkür ederim canım benim sevgiler :)

   Sil
 8. Hayal kurmak kesinlikle çok güzel :)) Umarım hayallerin gerçek olur, kitabını da okuruz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle Güzel insan :) İnşallah canım benim Çok teşekkür ederim senin hayalleri de bekliyorum :) Sevgiler

   Sil
 9. Çok güzel cevaplar, inşallah gerçekleşir hayallerin. İnşallah bir gün yazdıklarını bir kitaptan okuruz. Sevgilerimle...(Çok güzel bir anne olacağına inanıyorum. Çünkü güzel bir kalbin var...)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Sevgili Büşra Hanım İnşallah Dilerim Rabbım herkesin gönlüne göre versin O senin kalbinin güzelliği Tekrar Çok teşekkür ederim Canım Benim Sevgiler :)

   Sil