25 Ocak 2017 Çarşamba

Bir sadece işte ....Kapkara  bir  gecenin  koyunda  yitirdim  mişli  geçmiş    hüzünlerimi  Bir  hasretin  yongasında  bıraktım .. sözü  sözle  dövenin  avuçlarında  yıkadım  özlemlerimi   bir kıyamet  vurdu  hazan sabahı  yıkıntılar altında  kalan  hayallerime ... gitmeler   poyraza  kalmalar  vuslata  kaldı  .Sönmüş  bir  ateşin  koyunda  alevlendi  umutlarım .. kör  bir  gecede   bir haine   kaldı  korkularım  bir hüsran  yarası  sardı  benliğimi .. içimde  ölen  bir  öfkenin  ellinde  soldu  sessizliğim  şimdilerde ....Sessiz  kaldım ..

18 yorum:

 1. Off çok güzel, içim acıdı :( Kalemine, yüreğine sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Hikaye Kalpli Kadın ..Sevgiler

   Sil
 2. Sessizliğinizde bir haykırış var sanki... Kaleminize sağlık. Bu arada e-posta mı okudunuz mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok Teşekkür ederim Sevgili Aslıhan T. Okum Canım benim :) Sevgiler ..

   Sil
 3. "Açıl susam açıl!.." Açılır kapılar. Bir sır gibidir bu büyülü sözcük! Yalnız kalan bir kalbin kapısını açan bir anahtar gibidir bu sözcük... Asıl hazine yalnız kalbin içinde. Altın gümüş, mücevher yakut olsa ne yazar!. İçi gerçek sevgi dolu küçük bir kalpcik. Sevmek ve sevilmek ne demek hayal etmesi bile güç... Deprem sonrası herşeyini kaybeder ya insan. Minnet borcudur yeşil bir vaha, çöl ortasında. Susuzluğumuz giderilsin yeter; bir lokma azığımız olmasada dağarcığımızda. Yine de şükür yarabbim ne büyük irfandır ki açlığımı ve susuzluğumu öğrendim. Nice insanlar sevdim ama itelendim ve ihanet yedim ve kinimi yendim. Öğrendim ki huzurum senin ve benim sessizliğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne söylesem ki Çok Teşekkür ederim Sevgili Profösör.. Önceden Ben Böyle Çok yazardım Dostların yazılarına böyle naçizane Bir kaç satır Eşlik ederdim Tabi halen gene yazıyorum denk geldikçe Şimdi Bana da böyle yazılınca Gerçekten Çok mutlu oluyorum Demek ki diyorum Biraz da Olsa Yazmayı öğreniyorum diyorum Gerçekten Çok ama Çok teşekkür ederim O GÜZEL yüreğine Güzel insan Profösör Sevgiler Son Satır şahane olmuş yüreğine sağlık

   Sil
 4. Gerçekten çok duygulandım.. Ne güzel ve manidar sözler öyle.. İçim garip oldu gerçekten..😔😔

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Sevgili Hazal'ın Dünyası Sevgiler ...

   Sil
 5. Yaa biraz pozitif yazılar yazsan sessiz kalarak :) yani üzülmek iyi değil ya birazda gül gülelim .sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hazırlıyorum Güzel bir yazı sizleri güldürmek için:)) Evet Hep hüzün olmaz yani birazda gülelim Az kaldı yazım bitireyim paylaşırım İnşallah :) Çok teşekkür ederim Canım benim Sevgiler :)

   Sil
 6. Niye hep hüzün? Azcık gülsün yüzün :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülüyor Normalde hep güldüren ve gülen biriyimdir iş yazmaya gelince bende böyle esiyorlar :)) Ama güzel bir yazım gelecek bu sefer gülmeli :)) Çok teşekkür ederim Yeşimle Her Telden Sevgiler :)

   Sil
 7. Bir bana şu şiir yazma uğrasaydı Yok ben o duruma gelemem sanırım İyiki senin gibi sen gibi yazanlar var... Onları okumak mutluluk verici Canım :) İçinde Bir şair var biliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Canım benim Güzel Yürekli Mayıs Yağmurum benim Ne mutlu bana ki yaza biliyorum:))

   Sil
 8. Merhaba bloğunuzu çok beğendim ve takibe aldım :) banada beklerim http://feracelihanimkiz.blogspot.com.tr/?m=1

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Hoşgeldiniz Feraceli Hanım Kız Çok teşekkür ederim :) Tabi ki gelirim Sevgiler :)

   Sil
 9. "Sözü sözle dövenin avuçlarında yıkadım özlemlerimi..." çox gözəlmiş... Qəlbinizə sağlıq...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Umman Aslan Sevgiler ...

   Sil