13 Temmuz 2016 Çarşamba

Teşekkürler Efendim ...:)

Öncelikle  Tüm  dostlara  selamlar  sevgiler olsun  Mübarek Ramazan ayını  ve Ramazan Bayramını da  Geride  bıraktık  Rabbım   daha  nice  bayramlar  görmeyi nasip eylesin inşallah  ...
Efendim Gönlü  güzel  arkadaşımız   heybemdekihuzur.  Bir  kartpostallaşma Etkinliği yapmıştı  bizleri eskilere  götürdü  ne kadar güzeldi  ama  gurbete  yada   bir şehirden şehre anlamlı kartpostllar gönderirdik  Sağ olsun  Heybemdeki Huzur  arkadaşımız  bizlere  yeniden hatırlattı Kendisine  Bu güzel  etkinlik  için çok teşekkür ediyorum kendi adıma  Bende  Sevgili  Güzel yürekli insan Zehra Hanımla eşleştik   kendisi  Çok güzel bir kutu hazırlayıp  göndermiş   içinde çok güzel renkli desenli peçeteler kitap ayraçları ve çok güzel iki kartpostllar  bir sıcak çikolata ve ıhlamur çayı 
ve iki güzel kitap göndermiş  güzel yürekli insan Zehra hanım  Kendisine  yürekten çok teşekkür ediyorum  resimlerini çekecektim  ama telefonum kafayı yediği  için olmadı :) bir ara  kendine gelince çekerim inşallah   Aslında  daha erken yazacaktım ama olmadı benim ortancı kardeşim 21lik :) 4 5 arkadaş şileye  denize  gitmişlerdi Siz   haytalar  hiç bir güneş koruyucu  krem filan almadan lodoslama  denize girin çıkın  tabi sonrası  Allah Allah  yani :) hepsi birden hastanelik  oldu aşırı güneşe  maruz kalınca  bir güzel yanmışlar  hele bizim ki ciddi  bir şekilde  yandı  velhasıl kaç  gündür   onla  uğraşıyoruz  annemle  doktor kemiklere  kadar işlemiş  dedi yanması bir yığın krem elimde dört nala o kaçıyor bir kovalıyoruz  annemle  mecbur süreceğimiz için elimiz  değince bağırıyor oyy  oyyy tam ekşin  bizim ev  bu aralar   :) Ben de durumlar  böyle  dostlar  Hepinize  selamlar  sevgiler siz  siz olun  denizde  ve güneşte  fazla  kalmayın yoksa bizim ki  gibi  pancar gibi olursunuz  Allah mahfaza   :)Efendim En güzeline  emanet olun ....5 yorum:

 1. çok geçmiş olsun çabucak iyileşsinler inşallah . ben de trabzondan kartpostallar aldım çok yerde satan yok artık almanyada bir dil öğrenme sitesinden tanıştığım arkadaşıma göndermek için almıştım bilseydim bu etkinliğe katılmak isterdim çok güzel oluyor böyle etkinlikler adınıza ben de çok sevindim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Uzmanamator Yeniden yaparsa haber veririm size de Tekrar Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. İnsan bir anlık zevkleri için sonradan pek çok zahmetlere katlanmak zorunda kalabiliyor. Hayatımızın pek çok bölümü bunlarla uğraşmakla geçiyor.

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar.
  İnsanlar, aralarındaki sevgiyi, saygıyı ve samimiyeti artık bir eylemle ifade etmek ihtiyacı duyarlar. Bunun adına etkinlik diyoruz. Tıpkı sizin yaptığınız gibi. Sizleri kutlarım .

  Bu sıcak yaz aylarında ve güneşli bir havada denize girmeden önce elbette tedbir almak gerekirdi. Bunu, denize kıyısı olan yerleşim birimlerinde yaşayanlar bilir. Çok geçmiş olsun. İnşAllah en kısa zamanda iyileşirler ama size de çektirirler.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 4. Geçmiş bayramınız kutlu olsun ve çocuklara da geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda iyileşirler...

  YanıtlaSil